محل تبلیغات شما

موضوع : شانس از دیدگاه علم متافیزیک

دوستان عزیز شانس یک حادثه یا اتفاق نیست ،شانس نتیجه یک سری حرکات ، کارها ، رفتارها و گفتارهاست که بنا به قوانین عالم اتر که عالم مسلط به عالم ماده هست بروی جهان ما (ماده)
تاثیری میزاره که ما به آن میگیم شانس.
پس برای بدست اوردن شانس قوانین و نکاتی کلیدی وجود داره و به هیچ وجه اتفاقی نیست و هر کسی میتونه نسبت به درک اگاهانه ای داره دارای شانس بشه.
حالا به بررسی قوانین عالم مثال(اتر)میپردازیم ،قوانینی که برای ما شانس رو در این جهان به ارمغان می آورد.
بین انسانهای کره ی زمین بندی اتری وجود دارد که ناخودآگاه های تمام انسانها رو به هم وصل می کنه و همینطور تمام انسانها از طریق خود برترشان به میدانی نامریی در عالم بالا متصل هستند به نام میدان مورفوژنیک ،این میدان مانند یک مرکز پیام عمل می کنه ، یعنی پیام و باور  شما رو تایید می کنه و به ضمیر ناخودآگاه تمام آدم ها ارسال می کنه.
حالا این پیام هرچه باشد فرقی نمی کنه خوب یا بد، مثبت یا منفی، تایید می شه و به ناخودآگاه همه انسانها ارسال میشه،و این آدم ها در مورد شما همون فکری رو میکنند که شما میکنید،شما اگه فکر کنید ادم موفق و خوش شانسی هستید این پیام از طریق ناخودآگاه شما به میدان مورفوژنیک ارسال میشه و آنجا تایید میشه و به ناخودآگاه همه انسانهای کره زمین ارسال میشه و به آنها میگه این شخص ادم موفق و خوش شانسی هست شما هم تلاش کنید تا زمینه موفقیت و شانس این فرد مهیا بشه،بعد این فرد میره برا مصاحبه کاری مدیر بدون هیچ دلیلی از این فرد خوشش میاد و بهش اعتماد میکنه و یک کار خوب بهش میده،همکارش در کار جدیدش بهش کمک میکنه تا مسلط بشه،مدیرش بهش فرصتهای خوب شغلی میده اینها همه بدلیل این هست که این پیام من ادم موفق و خوش شانسی هستم از میدان مورفوژنیک به ناخودآگاه همه انسانها و همینطور مدیر ،همکار ،ریس گزینش شرکت و. ارسال شده و این افراد ناخودآگاه این شخص رو فردی موفق و خوش شانس میبینند و بهش کمک می کنند تا واقعا این پیغام به ظهور در عالم ماده برسد و البته برعکس این مورد رو هم میتونید از ذهن بگذرانید تا ببینید فرق افکار و پیغام های مثبت با منفی چیه.
حالا سوال اینه پس چرا من اینقدر تلقین میکنم که خوش شانسم ،این اتفاق نمی افته، چرا تلقین های من جواب قابل قبولی نمیده؟
جواب این سوال رو در پست های بعدی براتون میزارم.
با دانستن نکته ها و قوانینی از عالم متافیزیک و مثال میتونید به راحتی به این خواسته هاتون برسید.
پس ما جزیی از یک شبکه بزرگ هستیم و باید رابطه ها و ارتباطات بین خودمون و جهان ها رو پیدا کنیم.

پیروز و موفق باشید.

▁ ▂ ▄ ▅ ▆ ▇ █ اَِبَِوَِ دَِاَِوَِوَِدَِ █ ▇ ▆ ▅ ▄ ▂ 

راه ارتباط مستقیم و سریع و راحت  از طریق تلگرام ⇦  

AbuDawod2  

کانال تلگرام⇦ 

Abu_Dawod

شماره همراه استاد ابوداوود 

09339917756

کانال دعا نویسی باطل السحر و. ابو داوود

هیچ تعریفی نمی کنم همین که وارد کانال دعا نویسی ابو داوود بشید و دعاها و طلسمات و توضیحات بسیار مفید استاد رو ببینید و عکس از مکالمه کسانی که از کارهای استاد جواب گرفتن رو ببینید متوجه میشید که با چه اعجوبه ای در ارتباط هستید. جهت ارتباط مستقیم با استاد به آیدی تلگرام

@AbuDawod2

مراجعه بفرمایید
 و جهت وارد شدن به کانال دعانویسی و طلسم نویسی استاد ابوداوود به آدرس کانال زیر مراجعه کنید 

https://telegram.me/abu_dawod

اگه سوالی داشتید در قسمت نظرات سوالاتتان رو مطرح کنید در اولین فرصت جوابتان رو خواهیم داد اما اگه خواستید ارتباط مستقیم داشته باشید از طریق شماره فوق فقط از طرف تلگرام ارتباط برقرار کنید.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها